سلام به همه ی شما کاربران عزیز وب سایت روشان آکادمی

من میثم عظیمی هستم، مدرس و مشاور در زمینه‌ی توسعه فردی و کسب و کار، از شما دعوت می‌کنم برای پیشرفت و رشد خودتان اقدام کنید در این وب سایت قصد دارم دانش و تجربیات خودم را در قالب فایل های صوتی ، محصولات متعدد ، ویدیو های متعدد و مقالات مختلف با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

خلاصه ای از رزومه من

نویسنده کتاب “توقف ممنوع”

 

مدرس و مشاور در زمینه‌ی توسعه فردی و کسب و کار

 

مدیر آکادمی روشان

سال 1389 به عنوان یک کارشناس در یک دانشگاه دولتی مشغول به کار شدم. آن روزها آرزوها و رویاهای بزرگی داشتم ولی هیچگاه آنها را دنبال نمی‌کردم و فکر می‌کردم تا 30 سال آینده باید کارمند باشم و هر ماه منتظر حقوق.

 

روزهایم به روزمرگی می‌گذشت و واقعاً زندگی برایم تکراری شده بود.

از آنجا که در زندگی تمام انسان‌ها نقاط عطفی وجود دارد، این اتفاق برای من در سال 1393 افتاد و به توصیه یکی از همکاران در یک کلاس هدف‌گذاری ثبت نام کردم.

 

هزینه این کلاس 600 هزار تومان بود و من بدون هماهنگی با همسرم این پول را پرداختم. چشمتان روز بد نبیند! وقتی به خانه رسیدم و همسرم متوجه موضوع شد، حسابی از خجالتم درآمد و بسیار عصبانی شد که این چه کاری بود تو کردی؟؟؟ آن‌هم در این شرایط اقتصادی و …

خلاصه تا آنجایی که یادم هست مجبور شدم تا یک هفته تمام ظرف ها را بشورم و … تا اندکی از عصبانیت همسر عزیزم کم شود. البته ایشان در حال حاضر این موضوع را تکذیب میکنند

بعد از گذشت چند جلسه از کلاس، متوجه شدم که همسرم که متوجه تغییراتی در رفتار و عملکرد من شده بود، دیگر مخالفتی با این موضوع ندارد. البته اصلا به روی خودش نمی‌آورد

خلاصه همسرم هم به آموزش علاقه مند شد و در کلاس مهندسی ذهن ثبت نام کرد. از آن موقع به بعد زندگی‌مان کاملا تغییر کرد و در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفتیم.

در آن سال ها به دلیل شغل بنده، ما در شهر اهواز زندگی می کردیم و با اینکه آرزو داشتیم به شهر زادگاه‌مان دزفول مهاجرت کنیم اما موفق به انجام این کار نشده بودیم. تا اینکه در سال 98 هدف‌گذاری کردیم برای مهاجرت به دزفول و راه اندازی یک کسب و کار جدید.

اینقدر عاشق آموزش شده بودیم که تصمییم گرفتیم یک موسسه آموزشی راه اندازی کنیم و تجربیات این چند سال و آموزش هایی که دیده ایم را در اختیار مردم شهر و کشور عزیزمان قرار دهیم. چون اعتقاد داریم تنها راه پیشرفت و رشد، آموزش است. آموزش مطالبی که برای موفقیت ضروری هستند و البته در مدرسه و دانشگاه یاد نگرفته‌ایم.

خدا را شاکرم که بسیار زودتر از تاریخی که برای این هدف نوشته بودیم به آن دست پیدا کردیم.

از یک کارمند معمولی که هر ماه به فکر اجاره خانه و قسط های عقب افتاده بود، تبدیل شدم به آدمی که دو تا کتاب نوشتم و مدیر سازمانی شدم با چند هزار نفر پرسنل. کلی سمینار و کارگاه و دوره برگزار کردم و زندگیم کاملا متفاوت شد.

 

امیدوارم این حس خوب تغییر و تحول و لذت رسیدن به اهداف را شما هم تجربه کنید.

هدف بعدی ما ارائه محتوای آموزشی از طریق اینستاگرام و وب‌سایت آکادمی روشان است.
در این وب‌سایت کمک می کنیم تا افراد، با فراگیری مهارتهای ضروری برای توسعه فردی و رشد کسب و کار، زندگی خود را متحول کرده و در تمام ابعاد پیشرفت کنند. مخاطبین ما افرادی هستند که دنبال پیشرفت در زندگی و کسب و کار خود هستند.
امیدوارم رویاهاتون رو زندگی کنید …

راه های ارتباطی

شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید

                    info@roshanacademy.com

 

  09022286565

فرم تماس با ما